Новини України. 8 лютого. Іноземні лікарі, які планують обстежити ув’язнену Юлію Тимошенко, приїдуть в Україну найближчим часом, повідомив у середу міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко.

Міжнародна група медекспертів проведе обстеження Тимошенко найближчим часомопомогти Тимошенко лікарями

“Я можу сказати, коли вони приїдуть – найближчим часом”, – сказав він.

При цьому міністр не уточнив точної дати їх приїзду, зазначивши, що “ви дізнаєтеся про це в свій час, – коли вони приїдуть”.

Соратники екс-прем’єра неодноразово заявляли про погіршення здоров’я Тимошенко, зокрема про наявність проблем зі спиною, через які вона не може ходити. Прес-секретар Тимошенко Марина Сорока заявляла, що екс-прем’єр відмовляється від медкомісій з МОЗ і наполягає на обстеженні її незалежними лікарями. За її словами, екс-прем’єр не довіряє лікарям, які “залежні від режиму і повзають перед ним на колінах”.

На початку лютого в Міністерстві закордонних справ України повідомили, що Німеччина і Канада стали єдиними країнами, які мають намір направити своїх медиків для обстеження Тимошенко. У відповідь у партії “Батьківщина” повідомили, що США також готові надати допомогу американських лікарів для обстеження екс-прем’єра.

У прес-службі Генпрокуратури запевнили, що міжнародна група експертів в галузі медицини проведе обстеження Тимошенко найближчим часом. Президент країни Віктор Янукович заявив, що обстеження і лікування Тимошенко можливе тільки в Україні.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.