Новини політики. 2 лютого. Самостійна геополітична роль України – це міф. Для цього необхідні великі ресурси, яких в України немає. А нинішня політика української влади штовхає країну в ізоляцію.

Чи потрібна Україна ЄС?

“На сьогоднішній день питання про приєднання України до ЄС поки не стоїть. Ще два роки тому здавалося, що Україна рухається в демократичному напрямку, але сьогодні знову виникло питання: чи варто взагалі підписувати з Україною угоду про асоціацію? Тільки після того, як це рішення буде підписане, постане питання – а що далі? Що Україна може привнести в Європейський Союз?”, – каже німецький політолог Андреас Умланд, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Думаю, що головний інтерес Європи полягає в тому, щоб Україна стала стабілізуючим фактором. Якщо ж говорити про пряму вигоду, то розшириться ринок, з’явиться більше робочої сили, збільшитися торгівля і т. д. Також є геополітичний компонент – це включення “Малої Росії”. Я навмисно вжив це словосполучення (так думають в Європейському Союзі). Це може вплинути на Білорусь і Росію. До того ж зблизить ЄС і Росію, зокрема, вирішить питання про систему безпеки після кінця холодної війни. Вступ України до ЄС вплине на весь пострадянський регіон”.

“Сьогодні українське керівництво проводить нерозумну політику, яка штовхає Україну в ізоляцію. Ідея багатовекторності, якоїсь самостійної геополітичної ролі України – це все міф. Для цього необхідні великі ресурси, яких в України немає”, – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.