Новини науки. 14 лютого. Хороший дитячий садок корисний не лише для маленьких дітей, а й для їхніх мам.

Дитина у хорошому дитячому садку - спокійна мама

До такого висновку прийшли вчені з США, які вивчали вплив відвідування дитячого садку на благополуччя дітей і їх батьків.

Дослідники з університету Техасу спостерігали за 1300 дітьми з 1 місяця до 54 місяців життя, а також регулярно опитували їх матерів про їх благополуччя і про те, наскільки якісним є догляд за їхніми дітьми в дитячому садку. В результаті виявилося, що мами, чиї діти практично з народження відвідували хороші ясла або дитячий садок, були більше залучені в їхнє життя, коли вони йшли в школу, незалежно від економічного чи соціального статусу сім’ї. При цьому, чим раніше дитина потрапляв в дитячий садок хорошої якості, тим помітнішим був цей ефект.

«Наші висновки підкреслюють два важливих аспекти. По-перше, якісні дитячі садки сприяють підготовці дитини до школи. По-друге, відвідування дітьми високоякісного дитячого садку, незалежно від його типу, робить позитивний вплив на залученість матері в шкільне життя дитини», – відзначають дослідники.

Участь у шкільному житті має на увазі регулярний контакт з учителями, відвідування шкільних подій і спілкування з батьками однокласників дитини.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.