Новини здоров’я. 13 лютого. Учені з Тель-Авівського університету дійшли висновку, що охочі скинути вагу не повинні відмовляти собі в маленьких солодких слабкостях.

Кекси варто їсти вранці

Так на думку вчених, шоколадний кекс в 600 калорій може стати досить ефективним засобом для схуднення. За словами доктора Даніеля Якубовича, для того, щоб позбутися зайвої ваги, потрібно дотримуватися лише одного правила: солодке і хлібобулочні вироби можна їсти тільки вранці, коли обмін речовин найбільш активний, а для спалювання зайвих калорій попереду ще цілий день.

Дослідники прийшли висновку, що спроба повністю виключити зі свого раціону солодке може привести до формування психологічної залежності від цього продукту. Таким чином, задовольнивши свою потребу в солодкому вранці, організм контролює бажання з’їсти що-небудь солодке протягом всього дня.

Так в досвіді, який тривав 32 дні, взяли участь 93 дорослих, які страждали від надмірної ваги. Учасники двох груп кожен день отримували однакову кількість калорій: чоловіки – 1600, жінки – 1400. Добровольці, в раціон яких входили солодощі, втратили на 18 кілограмів більше учасників другої групи.

Джерело Ура-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.