Новини спорту. 19 лютого. Британські боксери Девід Хей і Дерек Чізора лаштували бійку на прес-конференції після бою останнього з українцем Віталієм Кличко.

Чізора побився з Хеєм

Хей влітку минулого року програв братові Віталія Володимиру і віддав йому титул чемпіона світу за версією WBA, після чого восени оголосив про завершення кар’єри. Проте потім став вести переговори про бій з Віталієм, які не увінчалися успіхом.

Хей був присутній на поєдинку Кличка з Чізора в ролі телекоментатора, і під час прес-конференції менеджер братів Бернд Бенте заявив, що вони відмовляються від подальшої роботи з британськими боксерами:

“Нам не сподобалося працювати з британськими боксерами і тепер ми будемо вести переговори з представниками інших країн. На відміну від Хея Чізора дійсно хотів битися і доклав всіх зусиль”, – сказав Бенте.

В цей момент втрутився Хей, який спробував з’ясувати, чому брати відмовляються від підписання контракту.

“Ви отримали пропозицію, ви її відхилили, так що ви вибули. Ви вже не можете претендувати на бій, у вас немає поясів. Чісора показав характер, на відміну від вас. Ви ж показали лише мізинець (після бою з Володимиром в якості виправдання Хей посилався на травму мізинця)”, – відповів Бенте.

“Естафету” підхопили Чізора і його промоутер Френк Уоррен, які запропонували Хею натомість провести поєдинок з Дереком. Обидва британських боксера обмінялися образами, після чого Чізора зійшов у зал і побився з Хеєм. Сутичка тривала кілька хвилин, в результаті травми обличчя отримав тренер Хея Адам Бут.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.