Новини України. 4 лютого. Харківська обласна митниця зафіксувала порушення митних правил громадянином України, який не за призначенням доставив до Харкова чотирьох верблюдів.

Перевізник порушив умови договору доручення доставки

Як повідомили у прес-службі митниці, перевізник порушив умови договору доручення доставки. Слідуючи через Луганську митницю, водій повинен був доставити товар – «верблюди живі калмицької породи 2011 р., 4 особи» – на Харківську обласну митницю не пізніше 19 грудня 2011.

В результаті у встановлений термін верблюди не потрапили до місця призначення на «Східний вантажний митний комплекс», а за самовільним рішенням водія було доставлено на зберігання в «Харківський зоологічний парк», де з ними «проводились карантинно-ветеринарні заходи».

Таким чином, водій порушив законодавство про відповідні перевезення, і, згідно з протоколом, верблюди повинні бути вилучені. Оскільки в обласній митниці немає належних умов для утримання цих тварин і їх може надати лише Харківський зоопарк, на даний момент укладається договір про надання зоопарком послуг для митниці по зберіганню і перебуванню цих тварин на його території.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.