Новини технологій. 5 лютого. Корпорація Google повинна буде виплатити півмільйона євро ($ 660 000) в порядку компенсації за збитки, завдані в ході нечесної конкуренції.

Google Maps

До такого покарання плюс штрафу в розмірі 15 000 євро інтернет-гігант засуджений паризьким судом в ході розгляду справи, пов’язаної з популярним картографічним сервісом Google Maps.

Суть даного розгляду полягає в тому, що французька компанія Bottin Cartographes, також спеціалізується на наданні картографічного онлайн-сервісу, виявилася незадоволена безкоштовністю “Карт Google”, в той час як сама вона бере гроші за свої послуги, заробляючи, таким чином, кошти для існування .

Природно, якщо вам пропонують два схожих за якістю продукту, але один з них безкоштовний, то ваш вибір майже напевно буде на користь цього рішення.

Проте надавати безкоштовно настільки якісні сервіси, яким є Google Maps, під силу лише великим корпораціям, а невеликим фірмам подібна стратегія просто не по кишені.

В результаті створюється ситуація свідомо “нечесної” конкуренції, яка загрожує витісненням дрібних фірм з ринку. Втім, Google не згодна з винесеним судовим рішенням і планує подавати апеляцію.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.