Новини технологій. 28 лютого. Мільйон доларів поділять між собою хакери, які зможуть знайти уразливості в браузерах Google Chrome/Chromium.

За знахідки "помилок" в роботі Google Chrome - платитимуть гроші

Компанія Google в одному зі своїх блогів оголосила про запуск конкурсу для тих, хто зможе знайти уразливості в браузерах Google Chrome / Chromium. Загальний призовий фонд конкурсу для розробників і хакерів складе 1 млн доларів.

Гроші будуть розподілені між переможцями в основних номінаціях. Крім грошових премій, всі переможці в кожній з номінацій отримають по «хромбуку».

Зокрема, 60 тис. доларів становить приз в номінації «Full Chrome exploit»: для цього треба захопити Chrome/Win7 аккаунт користувача з використанням тільки помилок і вразливостей в браузері Chrome.

40 тис. доларів – номінація «Partial Chrome exploit»: тут для злому треба використовувати хоча б 1 «баг» у самому браузері, а також інші уразливості (наприклад, «баг» в WebKit bug + помилка в Windows sandbox).

20 тис. доларів – приз у номінації «Consolation reward, Flash / Windows / other». Вручатиметься кілька нагород у кожній номінації.

Мета конкурсу – допомогти розробникам з Google в тестуванні нових і старих версій браузера компанії та усунути наявні збої і вразливості. Детальні умови участі та терміни подачі заявки опубліковані в блозі компанії.

Нагадаємо, раніше компанія Google запропонувала користувачам свого браузера отримувати грошову винагороду за збір даних про те, які сайти вони відвідують.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.