Новини технологій. 9 лютого. Компанія Google платитиме користувачам за участь в проекті Screenwise, за допомогою якого компанія сподівається поліпшити свої продукти і сервіси, повідомляє компанія.

Представники Google відзначають, що Amazon не є спонсором дослідження

“Те, що ми дізнаємося від користувачів, допоможе нам покращити продукти і сервіси Google“, – йдеться на сайті проекту.

Для участі в дослідженні користувачам Google старше 13 років необхідно встановити спеціальне розширення для браузера Chrome. Надалі програма відсилатиме в Google інформацію про те, які сайти відвідує користувач, і як він себе на них поводить.

Користувачі, які завантажили розширення, отримають від партнера Google в цьому проекті – Khowledge Networks – подарункову карту інтернет-магазину Amazon на суму 5 доларів. Крім того, користувач отримуватиме аналогічні картки кожні три місяці участі в програмі. Максимальна сума винагороди може досягти 25 доларів.

При цьому представники Google відзначають, що Amazon не є спонсором дослідження.

Google представила дослідження Screenwise на тлі критики нової політики конфіденційності, яка повинна вступити в силу 1 березня і об’єднати близько 60 сервісів компанії.

Так, представники європейських регулювальних органів раніше попросили Google відкласти впровадження нової політики безпеки, поки вони не перевірять її на відповідність законам Євросоюзу.

Крім того, правозахисна організація Electronic Privacy Information Center (EPIC) подала до Федерального окружного суду Вашингтона позов з проханням зобов’язати Федеральну торгову комісію США (FTC) заблокувати впровадження нової політики компанії Google.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.