Новини світу. 13 лютого. Сьогодні вранці активістки жіночого руху FEMEN напали на штаб-квартиру “Газпрому” в Москві.

Дівчата увірвалися на територію "Газпрому"

Зокрема, дівчата увірвалися на територію “Газпрому” з плакатами “Міллер = Мюллер”, “Стоп газовий шантаж”, “Гаси Газпром!”, повідомляє Сегодня.

Скориставшись розгубленістю охорони, одна з активісток FEMEN підняла український прапор на даху КПП газпромівської штаб-квартири. Після акції вона була арештована і відправлена ​​у відділення міліції.

“Сучасний “Газпром” в руках Путіна нагадує газовий паяльник в руках рекетира і служить інструментом психологічного тиску на енергозалежні країни Європи“, – йдеться в повідомленні прес-служби жіночого руху.

“Компанія “Газпром” шляхом шантажу і підкупу диктує монопольні ціни на газ, здійснює рейдерські захвати національних газотранстпортних систем, втягуючи газозалежні країни в мертвонароджені політ-економічні союзи.

FEMEN виступає проти газового терору, розгорнутого “Газпромом” щодо держави України в пік холодного періоду. FEMEN вимагає перегляду вбивчих цін на газ для України, передбачених грабіжницькими газовими контрактами Тимошенко. FEMEN вимагає від Путіна припинити схиляти Україну до євро-азіатського співжиття”, – наголошується в повідомленні FEMEN.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.