Новини світу. 21 лютого. У понеділок в передмісті Нью-Делі було виявлено тіло керівника індійського представництва японської компанії Olympus Цутомі Оморі.

Olympus

Менеджер компанії, що опинився в центрі фінансового скандалу, наклав на себе руки, повідомив представник індійської поліції. Тіло 49-річного Оморі було виявлено в кількох кілометрах від міста – менеджер повісився на огорожі одного з парків міста Гургаон, який межує з індійською столицею.

В особистих речах менеджера поліцейські виявили дві передсмертні записки японською, в одній з яких Оморі просить вибачення “за завдані турботи”. Друга записка адресована його сім’ї і її зміст не розкривається. До своєї загибелі Оморі очолював підрозділ Olympus, який постачав в Індію медичне обладнання.

Навколо компанії Olympus розгорівся великий скандал. У жовтні минулого року керівництво компанії визнало, що в минулому систематично приховував дані про свої збитки. Згодом група незалежних експертів з’ясувала, що з кінця 1990-х років Olympus приховав інформацію про втрати в обсязі 117 мілліардів ієн (1,5 мільярда доларів). При цьому втрачені суми видавалися за використані на придбання нових активів.

Японські слідчі органи приступили до перевірки фінансової документації Olympus і провели ряд обшуків в офісах компанії, а також в будинку Цуесі Кікукави, який обіймав посаду її президента з 2001 по 2011 рік. Увага слідства також привернула діяльність колишнього виконавчого віце-президента корпорації Хісасі Морі і аудитора Хідео Ямади. За підсумками перевірки всім їм може бути пред’явлено звинувачення.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.