Новини політики. 12 лютого. Якщо нитка російського газопроводу пройде по дну Чорного моря, то Україна може зникнути з карти світу через будь-яку аварію.

Юрій Кармазін
Кармазін: наші олігархи працюють на іншу країну

Про це в ексклюзивному інтерв’ю НБН заявив народний депутат від НУ-НС Юрій Кармазін.

«У нас сьогодні ставиться питання, що Росія обходитиме нас по дну Чорного моря, не розуміючи, що навіть у Біблії є пророцтва, що там може все спалахнути. До того ж учені говорять, що будь-яка аварія в Чорному морі може бути вибухонебезпечною!», – обурюється нардеп.

«І ще: я дивуюся, чому у нас суспільство і ЗМІ мовчать про те, що побудований Російською Федерацією «Північний потік» – це пшик? («Північний потік» – Північно-Європейський газопровід – магістральний газопровід між Росією та Німеччиною, що проходить по дну Балтійського моря. Мета проекту – збільшення поставок російського газу на європейський ринок і зниження залежності від транзитних країн, зокрема – України – Ред.). Він зупинявся вже двічі, причому один раз на 5 днів! Тобто, він – аварійний! Але у нас ніхто про це не повідомляє!», – говорить Кармазін.

«Чому? Тому що наші олігархи працюють на іншу країну. У тому числі оточення президента працює на Російську Федерацію! Це – 100%. Якби таке трапилося в Україні, що на 5 днів відключився б наш трубопровід, про який сьогодні говорять, що його треба приватизувати і роздати – “розтирити”, то Росія б на другий день повідомила всім про це! Чому ми мовчимо? Щодо трубопроводу в Чорному морі я постійно пишу і вимагаю втручання, щоб нас почули», вважає політик.

«Але ми ж не піднімаємо це питання хоча б на рівні нашого телебачення і радіо. Тому в цьому питанні ще й нерозуміння нашими людьми. Навіщо знищувати Україну? А тому, що проти нас ведеться неоголошена війна! Серйозна війна. Тепер, якщо не дай Бог, нитка газопроводу пройде по дну Чорного моря, і там станеться аварія і щось, не дай Бог, вибухне, то, вважайте, України вже не буде на карті світу. Правда, не буде і частини Росії. А ще Румунії, Болгарії, Туреччини», – заявляє Юрій Кармазін, закликаючи шукати союзників у цій війні.

«Для цього треба ці проблеми піднімати і обговорювати! А ми мовчимо, і посилаємо на переговори збанкрутілого Юрія Анатолійовича Бойка, якого після угод з Прибалтикою по купівлі вишок треба було взагалі усунути і давним-давно взяти під варту. А не посилати на переговори»,-вважає він.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.