Новини України. 29 лютого. Співачка Гайтана, яка представлятиме Україну на конкурсі “Євробачення-2012”, відповіла “Свободі” за образу.

Гайтана відповіла Сиротюку

Нагадаємо, член ВО “Свобода” Юрій Сиротюк заявив, що Гайтана не може представляти Україну на “Євробаченні” оскільки “Україна будуть асоціювати з іншим континентом, десь в Африці”.

“І мільйони, що будуть дивитися це шоу, побачать, що Україна представляє, умовно, людина, яка не належить до нашої раси, вкорениться поняття, що Україні десь далекій Африці“, – казав Сиротюк.

Водночас Гайтана заявляє, що не злиться на “свободівця”. Про це йдеться в офіційному зверненні, розміщеному на сайті співачки.

“Україна – це мій дім, моя країна, яку я дуже люблю, в якій я вчилася, росла, формувалася як особистість. Я пишаюся своєю державою, яка надихає мене, дарує надію та віру у краще. Моє серце не тримає зла на пана Сиротюка. Це не особистісна образа, це масштабна проблема, яка несподівано дала про себе знати”, – відзначає Гайтана.

“Його слова зачепили позиції тисячі інших людей, які, не дивлячись на колір шкіри, політичні, релігійні погляди вважають себе українцями. Дуже страшно, коли представники політичних партій не усвідомлюють руйнівної сили своїх слів. Подібні висловлювання тягнуть на дно репутацію України в очах усього світу. Кожна людина хоче жити в цивілізованій демократичній країні, в якій немає місця насильству, нерівності, расизму, в країні, яка дає можливість стабільно жити, вчитися, працювати, любити, створювати сім’ю і бути спокійними за майбутнє своїх дітей”, – додає співачка.

Гайтана запевняє, що завжди буде запрошувати всіх людей до нас у гості, “щоб весь Світ відкрив для себе прекрасну гостинну Україну, в якій немає “своїх” і “чужих”.

“Дуже сподіваюся, що через подібні расистські висловлювання Світ не стане сумніватися в добродушності та гостинності українського народу. Я вірю, що Україна може стати ідеальною країною, де більше ніколи не виникне подібних висловлювань, де будуть панувати тільки Мир і Добро!”, – зауважує представниця України на Євробаченні-2012.

“Любов здатна зцілювати і об’єднувати! Тому від щирого серця хочу побажати всім людям на Землі ще більшої любові, адже тільки це почуття приведе нас до світлого та щасливого майбутнього. Я хочу, що б всі ми усвідомили, що позиція Ю. Сиротюка тягне Україну на дно світового співтовариства. Ми не можемо залишатися байдужими! Давайте робити світ кращим своїми гідними вчинками та вірою у краще!”, – резюмує Гайтана.

NewsMarket

Гайтана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.