Новини спорту. 9 лютого. Іспанський тенісний світ переживає справжній шок.

Рафаель Надаль
Рафаель Надаль від коментарів з приводу фільму поки утримується

Шок від показаного по телевізійному “Каналу плюс Франція” лялькового мультиплікаційного фільму, в якому знаменитий іспанський тенісист Рафаель Надаль і цілий ряд інших спортсменів недвозначно звинувачуються у використанні допінгу.

А завершується фільм появою на екрані логотипів декількох іспанських федерацій з різних видів спорту та написи “Іспанські спортсмени виграють не випадково”.

Підготовлювана в ці дні до поєдинку на Кубок Девіса проти команди Казахстану збірна Іспанії з тенісу висловила своє обурення з приводу показаного фільму. Капітан команди, відомий у минулому тенісист Алекс Корреджо зауважив: “Важко зрозуміти, як можна жартувати з подібними речами. Все має свою межу, і французи її переступили”.

Давид Феррер, що входить до десятки кращих тенісистів світу, заявив іспанському телебаченню: “Це зовсім не смішно. Звинувачувати спортсменів без будь-яких підстав – це серйозне порушення професійної етики”.

Сам Рафаель Надаль від коментарів з приводу фільму поки утримується.

Іспанська федерація тенісу вже заявила про те, що подасть на французький телеканал до суду, а Міжнародна федерація тенісу засудила показаний фільм, назвавши його “необгрунтованими інсинуаціями”.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.