Новини здоров’я. 12 лютого. Фізичні навантаження є ключем до подолання негативних наслідків ожиріння жінок і можуть майже повністю відновити їхнє здоров’я, що є гарною профілактикою ожиріння у їх потомства.

Однієї здорової дієти недостатньо для того, щоб подолати ожиріння

У дітей, які з’являються на світ у жінок з ожирінням, апетит може відрізнятися від дітей, народжених стрункими матерями. Це сприяє збільшенню жирових відкладень, порушення толерантності до глюкози та обміну речовин.

Дослідникам з Університету Нового Південного Уельсу вдалося значно зменшити ці шкідливі для здоров’я наслідки в дослідах на гризунах. Фізичне навантаження значно зменшувало згубні впливу спадковості, і оборотність цих процесів була найбільш виражена у молодих осіб, які і вправлялися, і їли менше жиру.

За словами керівника дослідження, професора Морріса, отримані дані вказують на сильний вплив фізичних вправ на обмін речовин, що особливо важливо в умовах глобальної епідемії ожиріння і збільшення числа жінок з надлишковою вагою.

Професор Морріс вважає, що однієї здорової дієти недостатньо для того, щоб переламати негативні метаболічні процеси при ожирінні.

Фізичні вправи є ключовою ланкою у цьому ланцюзі. Наші попередні дослідження показали, що одне тільки вживання здорової їжі і відсутність фізичного навантаження у нащадків матерів, які страждають ожирінням, не рятувало їх від метаболічних факторів ризику. Це ж дослідження, в яке були включені фізичні вправи, зафіксувало поліпшення”, – сказав Моріс.

Як вважає професор, схожість метаболічних процесів у гризунів і людини дозволяє перенести результати даного дослідження на людей.

За матеріалами zdorovieinfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.