Новини світу. 16 лютого. Колишній американський президент Дуайт Ейзенхауер провів три таємні зустрічі з інопланетянами.

Ніяких доказів спілкування Ейзенхауера з прибульцями не збереглося

Сталося це на секретній американській авіабазі в Нью-Мексико в 1954 році. Сенсаційну новину повідомив журналістам екс-консультант Пентагону й американського конгресу Тімоті Гуд.

Сьогодні колишній державний чиновник високого рангу є письменником і уфологом. Тімоті Гуд стверджує, що 34-й президент США за підтримки ФБР організував як мінімум три зустрічі з інопланетянами. Ці “сеанси спілкування” були проведені за ініціативою землян, яким вдалося зв’язатися з прибульцями телепатичними методами.

Так звані міжпланетні саміти були проведені на базі ВПС США під назвою Холломан в Нью-Мексико при численних свідках. За словами Тімоті Гуда, це був далеко не перший і не останній візит інопланетян на Землю. Просто про цей випадок спілкування людей з представниками позаземної цивілізації йому відомо найкраще. Колишній консультант Пентагону переконаний, що прибульці спілкувалися як з представниками найбільших світових держав, так і з рядовими громадянами.

Зрозуміло, не варто вірити всім і кожному, хто стверджує, що бачив НЛО або інші дивні об’єкти, каже письменник. Швидше за все, майже 90% цих випадків піддаються логічному та науковому поясненню. Однак при цьому немає ніяких сумнівів, що тисячі людей дійсно вступали в контакт з прибульцями.

Як не дивно, Тімоті Гуд – далеко не перший, хто заявив, що Ейзенхауер спілкувався з прибульцями. Раніше з подібною заявою виступав чиновник з Нью-Хемпшира Генрі Макелрой. У 2010 році він заявив, що бачив секретний документ, в якому йшлося про те, що інопланетяни прибули до Америки, налаштовані мирно і готові до зустрічі з главою держави. Документ призначався 34-му президентові США.

В цьому ж році Міністерство оборони Британії розсекретило папери, згідно з якими з прибульцями спілкувався і Вінстон Черчилль. Багато уфологів вважають, що Черчілль навіть консультувався з Ейзенхауером на предмет того, як спілкуватися з загадковими гостями.

На жаль, ніяких доказів спілкування Ейзенхауера з прибульцями не збереглося, з сумом підсумував Тімоті Гуд.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.