Новини світу. 10 лютого. Замість інавгурації Алла Джиоєва сьогодні лежить в реанімації.

Алла Джиоєва в реанімації

Екс-кандидат у президенти Південної Осетії Алла Джиоєва потрапила до реанімації у важкому стані після розмови з представниками генпрокуратури.
Джиоєва, яка сама проголосила себе президентом Південної Осетії, 10 лютого мала намір провести власну інавгурацію.

За словами прихильників Джиоєвої, південноосетинські силовики взяли штурмом штаб кандидата в президенти.

У свою чергу, прокурор Південної Осетії Георгій Кабулов сказав, що Джиоєвій стало погано під час розмови з представниками прокуратури. Слідчий викликав наряд міліції та швидку допомогу, після чого вона була госпіталізована з діагнозом “гіпертонічний криз”, додав прокурор.

Протягом ночі Джиоєва приходила в себе, однак зараз знову знаходиться без свідомості.

Її прихильники стверджують, що екс-кандидата потрібно терміново вивозити в російський медичний заклад – у Москву чи у Владикавказ.

Краще буде перевезти опозиційного політика в Москву, зазначила прихильниця Джиоєвої, ніж у Владикавказ, де “можуть побоятися зафіксувати побої”.

Напередодні, в Цхінвалі пройшов мітинг за участю близько 4 тис. осіб на підтримку майбутніх повторних виборів, 25 березня.

Нагадаємо, на президентських виборах 27 листопада перемогла опозиціонерка Джиоєва. Вона здобула перемогу над міністром з надзвичайних ситуацій Анатолієм Бібіловим, якого підтримувала Москва.

Однак команда Бібілова подала скаргу на порушення, і Верховний суд Південної Осетії скасував підсумки виборів, а парламент терміново призначив нове голосування на 25 березня.

Після цього в Цхінвалі почалися акції протесту, і прихильники опозиції зайняли центральну площу міста.

Джерело ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.