Новини медицини. 27 лютого. 75% випадків сварок в родинах через гроші. На думку психологів, найгірше, коли хтось із подружжя приховує, скільки витратив грошей.

Сім'ї варто узгоджувати свої витрати

Найчастіше ми сваримося через гроші, а особливо через їх відсутність. 92% жінок зізналися, що приховують реальну вартість своїх покупок. Тим самим вони не здогадуються, що самі підривають довіру свого чоловіка.

Щоб уникнути сварок, найкраще мати “два гаманці” на особисті витрати, щоб кожен з подружжя витрачав свої гроші.

Існує два підходи. Перший полягає в тому, що подружжя складає гроші в загальну касу, а потім протягом місяця разом їх витрачають. Другий варіант полягає в тому, що є як загальна каса, яка передбачає витрати на комунальні платежі, продукти і т.д., і особиста каса – на особисті потреби кожного.

Найчастіше в родині витрачає гроші жінка. А це пов’язано з тим, що їй доводиться платити комунальні платежі, ходити за продуктами, купувати одяг для себе, чоловіка і дітей. Якщо з цього приводу наростає скандал, то разом зробіть облік витрачених грошей за кілька місяців.

Цей облік допоможе визначити, на що витрачаються гроші і без яких речей можна обійтися, щоб заощадити сімейний бюджет. Але не варто економити на всьому підряд. Пам’ятайте, що на повноцінному харчуванні не можна економити. Правильне харчування – це запорука вашого здоров’я. А маючи хороше, міцне здоров’я, ви зможете не витрачати гроші на ліки. Щоб правильно розробити раціон з менш дорогих і найбільш корисних продуктів, можна пройти консультацію дієтолога. Крім цього, не можна економити кошти на повноцінний відпочинок та освіту, стверджують психологи.

За матеріалами Медичний центр “НоуХауМед”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.