Новини економіки. 5 лютого. Прем’єр-міністр України констатував, що економічна криза вже зачіпає нашу країну.

Азаров: найголовніша міра - це розвиток внутрішнього ринку

«Економічна криза вже зачіпає нашу країну, це виражається в безлічі чинників, які впливають на розвиток нашої економіки. Мені вже доводилося про це говорити, подивіться мої виступи на цей рахунок», – написав Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook.

«Найголовніша міра – це розвиток внутрішнього ринку. Це ті програми імпортозаміщення, розвитку внутрішнього виробництва, які зараз реалізуються в країні. Велика увага приділяється зараз модернізації економіки, енергозбереження – все це та робота, яка зменшує вплив світової кризи на нашу економіку», – зазначив він.

«Добре, що Ви не забули 2009 р. і пам’ятайте ситуацію, яка була в банківській системі, Зараз ситуація відрізняється значно від 2009 р. Нацбанк і уряд ведуть реалістичну і зважену політику. Частка проблемних кредитів значно нижче, ніж була в 2009 р., всі депозити населення забезпечені резервами. Нацбанк жорстко контролює ці параметри для комерційних банків. Наші люди довіряють нашим банкам і за ці півтора року депозити населення зросли більш ніж на 100 млрд. грн. Зростають і залишки на рахунках наших комерційних банків. Словом, є всі підстави довіряти нашій банківській системі», – підкреслив він.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.