Новини України. 10 лютого. Оригіналів документів згідно з якими звинувачують Юрія Луценка не існує.

Турчинов: оригіналів документів по яких звинувачують Луценка не існує

Про це сказав перший заступник глави партії “Батьківщина” Олександр Турчинов, якого сьогодні викликали до суду свідчити у справі Юрія Луценка.

“На питання, що мені відомо з цієї справи, я повідомив те, що мені дійсно відомо. А саме: після приходу до влади криміналітету, відбувається демонстративна цинічна розправа над головними опонентами режиму, над Юлією Тимошенко, над Юрієм Луценко та іншими. Для цього задіяні всі силові структури, для цього використовуються повністю деморалізовані та підконтрольні владі суди”, – пише Турчинов на своїй сторінці у Facebook.

“Питання, які мені задавали, ще раз це доводять. Зокрема, виявилося, що, навіть, оригіналів документів за якими Юрію Луценку висунули звинувачення, в природі не існує. Є ксерокопії невідомого походження, які навіть для використання провладними сайтами є достатньо сумнівними”, – додав він.

Олександр Турчинов також розповів про те, як саме він свідчив в залі суду.

“Місце для свідків в цьому суді розташоване дуже незручно. Треба стояти спиною до залу, захисту та Юрія Луценка. Поміняв диспозицію, став спиною до працівників ГПУ, щоб бачити Юрія, його захисників та людей в залі. Думаю, прокуратура та суд пошкодували, що викликали мене на допит”, – розповів він.

“В той же час, процес над Луценко продовжується вже рік на базі саме таких та подібних папірців”, – резюмував лідер “Батьківщини”.

NewsMarket, фото з Facebook Олександра Турчинова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.