Новини шоу-бізу. 24 лютого. 15-річна Лурдес влаштувала істерику в Міжнародному аеропорту імені Джона Кеннеді в Америці на очах у папараці.

Мадонна і її донька Лурдес Чікконе

На виході з аеропорту зоряне сімейство чекав величезний натовп папараці, які почали викрикувати ім’я Мадонни і фотографувати знаменитість.

Спочатку дівчинка демонструвала папараці зневагу, але через хвилину вже плакала навзрид.

З дівчинкою трапився напад паніки, і заспокоїти її під силу виявилося тільки матері. Мадонна спробувала відійти від натовпу папарацці і попросила команду своїх асистентів оточити їх з дочкою своїм багажем, щоб фотографи не змогли близько підійти до них.

Мадонна з дочкою їздить по світу в рамках світового турне. Дівчинка офіційно включена до складу балету, який працює з Мадонною на одній сцені. Дочка далеко не в перший раз працює з знаменитої матір’ю. Так, в дебютній картині Мадонни WE, одна з ролей дісталася Лурдес. Правда, у фільмі ми її так і не побачили. За словами Мадонни, Лурдес «залишилася на підлозі монтажної». В якості танцівниці співробітництво Лурдес з матір’ю було більш успішним. Дівчинка брала участь у зйомках відео на пісню Мадонни Celebration.

За матеріалами zirki.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.