Новини України. 14 лютого. Андрія Слюсарчука забрали з Львівського СІЗО в Львівську обласну психіатричну лікарню для проведення психіатричної експертизи.

Доктора Пі відправили до психушки

Про це повідомив начальник Львівського СІЗО Богдан Гальчишак. За його словами, в психлікарні Слюсарчук знаходиться під охороною, як і всі ув’язнені, які надходять із СІЗО в спеціальний заклад. У лікарні, як і в СІЗО, Слюсарчук може отримувати передачі, спілкуватися з адвокатом.

Як повідомив Гальчишак, як правило, психіатрична експертиза триває 21 день. На питання, під час перебування в СІЗО в Слюсарчука виявлялися ознаки психічного захворювання, Гальчишак відповів: «Я вам скажу, що ні».

Нагадаємо, 17 листопада Шевченківський районний суд Львова за поданням слідчого визначив для Слюсарчука запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на час слідства. Затримали Слюсарчука в Києві 14 листопада. Проти «доктора Пі» порушено дві кримінальні справи: за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) і ст. 358 (підробка документів).

17 січня захист Слюсарчука пропонував 130 тис. гривень застави за його звільнення. Суд відмовив. Раніше правоохоронці повідомляли про необхідність проведення Слюсарчуку психіатричної експертизи.

Джерело Сегодня