Новини України. 14 лютого. Андрія Слюсарчука забрали з Львівського СІЗО в Львівську обласну психіатричну лікарню для проведення психіатричної експертизи.

Доктора Пі відправили до психушки

Про це повідомив начальник Львівського СІЗО Богдан Гальчишак. За його словами, в психлікарні Слюсарчук знаходиться під охороною, як і всі ув’язнені, які надходять із СІЗО в спеціальний заклад. У лікарні, як і в СІЗО, Слюсарчук може отримувати передачі, спілкуватися з адвокатом.

Як повідомив Гальчишак, як правило, психіатрична експертиза триває 21 день. На питання, під час перебування в СІЗО в Слюсарчука виявлялися ознаки психічного захворювання, Гальчишак відповів: «Я вам скажу, що ні».

Нагадаємо, 17 листопада Шевченківський районний суд Львова за поданням слідчого визначив для Слюсарчука запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на час слідства. Затримали Слюсарчука в Києві 14 листопада. Проти «доктора Пі» порушено дві кримінальні справи: за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) і ст. 358 (підробка документів).

17 січня захист Слюсарчука пропонував 130 тис. гривень застави за його звільнення. Суд відмовив. Раніше правоохоронці повідомляли про необхідність проведення Слюсарчуку психіатричної експертизи.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.