Новини культури. 23 лютого. 20 лютого 2012 на американському телеканалі Fox вийшла 13 серія «Господар в домі» 8 сезону популярного телесеріалу «Доктор Хаус».

Хаус повісив у будинку портрет Тараса Шевченка

Серед іншого, в цій серії в приміщенні Грегорі Хауса з’являється портрет Тараса Шевченка.

Згідно з сюжетом, Хаус одружився з українкою Домінікою Петровою, щоб допомогти їй отримати “грін карту”, а з нею і право на проживання та роботу в США.

Домініка родом з Кременчука. У неї є брат і три дядька – Микола, Федір та Володимир. Також у Домініки є шкільні друзі Василь та Оксана, але з Оксаною вона не спілкується, тому що цілувалася з Павлом, який подобався Домініці.

У цій серії виявляється, що імміграційна служба США перевірятиме шлюб Хауса і Петрової, тому вони готуються, щоб не завалити перевірку.

Зокрема, Хаус вішає в будинку портрет Тараса Шевченка зі словами: “Твоя бабця гаряченька штучка” (“Your grandmother’s kind of sexy”). На що Домініка йому відповідає: “That is Taras Shevchenko, the greatest Ukrainian poet” (“Це Тарас Шевченко – великий український поет”).

“Той, що написав: “Як тебе не любити, мій Кременчук”?”, – Запитав Хаус в перекладі чудової команди UAteam. В оригіналі ж він запитує, може, це автор “There once was a man from Kremenchuk”. Фраза “there once was a man” є популярним початком англійських віршів-лімериків.

У подальшому розвитку сюжету доктор Хаус і Домініка Петрова готуються до перевірки, навіть проводять фотосесії з “спільного відпочинку”. Однак перевірку завалюють, але завдяки слізним проханням Домініки подружжю дають ще один шанс і змушують до півроку спільного життя “день в день”. Тому невідомо, може буде ще й весілля на Полтавщині…

Окремо дякуємо телеканалу Fox, який, мабуть, одним епізодом зробив більше для популяризації України, ніж весь Кабінет міністрів в 2011 році – цю серію в день прем’єри подивилося більше 7 мільйонів американців.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.