Новини України. 18 лютого. Укрпошта вводить в обіг марки із зображенням головних спортивних арен Києва, Донецька, Львова і Харкова.

До Євро-2012 Укрпошта також виготовила спеціальні поштові набори

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

«20 лютого 2012 Укрпошта за проектом «Власна марка» вводить в обіг поштові марки персоніфіковані: № 1183 «Україна – футбольна країна. м. Київ. НСК «Олімпійський», № 1184 «Україна – футбольна країна. м. Харків. ОСК «Металіст», № 1185 «Україна – футбольна країна. Донецьк. «Донбас Арена», № 1186 «Україна – футбольна країна. м. Львів. «Арена Львів». Ці марки мають купон, призначений для друку сюжетів на замовлення громадян або організацій», – йдеться в повідомленні.

Літерне позначення цін марок «V» відповідає тарифу пересилання не пріоритетного простого листа вагою до 20 г у межах України.

Тираж кожної марки – 99 тис. 988 примірників.

«До знаменної події – проведення в Україні матчів фіналу Чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться в 2012 Укрпошта також виготовила спеціальні поштові набори – конверти із зображенням стадіонів міст-господарів фінальних змагань з вкладеними листами паперу для листів. Їх можна придбати у відділеннях поштового зв’язку України», – також інформує прес-служба.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.