Новини нерухомості. 27 лютого. Операційний директор УЄФА Events SA Мартін Каллен вважає, що в Україні за 100 днів до початку Євро-2012 потрібно вирішити питання щодо зниження цін на проживання в ряді готелів.

Завищені ціни в готелях псують імідж України

Про це Каллен заявив сьогодні під час телемосту “Київ-Варшава. 100 днів до Євро-2012».

“В даний час стоїть питання про розміщення гостей Дуже високі ціни. Але це тільки стосується ряду готелів, які мають такі проблеми», – сказав він. В цілому, за словами Каллена, в Україні достатньо місць, щоб розмістити вболівальників за нормальними, прийнятними цінами.

У той же час, на його переконання, завищені ціни псують імідж України. “Це якось псує імідж тієї країни, яка проводить турнір”, – сказав він.

Операційний директор УЄФА звернувся з проханням до власників готелів знизити ціни на проживання. “Я хочу особисто попросити цих людей, щоб вони раціонально підійшли до цієї проблеми, тому що гостей взагалі не буде, якщо ціни залишаться на такому високому рівні”, – сказав він.

У свою чергу, віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури України Борис Колесніков зазначив, що жодне місто України ще ніколи не приймало такої кількості людей, як очікується на Євро-2012.

При цьому він підкреслив, що неодноразово організатори Євро-2012 звертали увагу власників готелів на те, що через завищені ціни вони можуть залишитися напівпорожніми.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.