Новини України. 18 лютого. Батюшка, який 9 лютого напідпитку розсікав по центру Києва і був затриманий співробітниками ДАІ, служить в Свято-Троїцькому храмі на Троєщині і займається бізнесом.

Священик - власник кількох книжкових магазинів, де продають релігійну літературу

Про це повідомляє Сегодня.

Священик Микола Клименко розкаявся в гріхах і на три місяці відлучений від служіння, він переведений в читці. У Свято-Троїцькому храмі його давно не бачили.

«Отець Микола на службу приїжджає тільки по неділях. Але я його давно не бачила», – сказала продавщиця свічок. Місцевий батюшка отець Анатолій, тільки дізнавшись, що про Клименка розпитують журналісти, вийшов з себе. «Чого ви хочете?! Набридли вже. Ніхто вам нічого не скаже», – розійшовся священик.

Одна з прихожанок церкви Галина розповіла, що знає Клименка. «Знаю, що він власник кількох книжкових магазинів, де продають релігійну літературу. Я до нього якось на роботу просилася, але він не взяв», – розповідає Галина.

«Золота людина! У всіх сповіді хороші, але до нього натовпи йдуть! Тому що він пропускає слова людей через себе. Буває, що і в священиків вселяється щось недобре, як у нашого Миколи… »- розповіла нам службовець церкви.

На одному з релігійних сайтів (www.religion.in.ua) про Клименка кажуть так: «Я особисто знав його. Він видає місіонерські книги і возить їх до Росії та Білорусі. Працьовитий і скромний. Ніякий не мажор», – пише користувач.

«Трохи зіпсований грошима отець Микола залишився дуже доброю людиною, яку я пам’ятаю ще з духовної академії. Бог його любить», – повідомляє другий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.