Новини України. 22 лютого. Існує два варіанти вердикту, який буде озвучений 27 лютого по кримінальній справі екс-глави МВС Юрія Луценка.

Для вироку Луценка є два варіанти

Про це заявив народний депутат від НУНС Юрій Гримчак.

«Є оптимістичний сценарій і песимістичний. Оптимістичний полягає в умовному терміні на 4 роки з відстрочкою на 1 рік. Песимістичний полягає в тому, що йому дадуть 4,5 року, як це вимагає прокуратура», – сказав він.

Відповідаючи на питання журналістів, який варіант все ж таки більш реальний, Гримчак відповів:

«Саме тому і зробили перерву на 10 днів. Зараз не суд, я думаю, а інші люди вирішують, яку міру застосувати по відношенню до Луценка».

Державне звинувачення просить Печерський районний суд Києва засудити колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до 4 років і 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна, а його водія Леоніда Приступлюка до 3 років позбавлення волі умовно.

На думку держобвинувачення, доведеною є як вина Луценка в незаконному позачерговому виділення квартири Приступлюку і зарахування його громадянського стажу в міліцейський, так і в затвердженні наказу про святкування Дня міліції у 2008-2009 роках під час дії рішення Кабінету Міністрів про економію бюджетних коштів.

Суд визначився, що вирок Луценко винесуть 27 лютого.

Європейський суд з прав людини призначив публічні слухання у справі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на 17 квітня 2012 року.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.