Новини здоров’я. 29 лютого. Деякі жінки відчувають інтерес до чоловіків набагато старших за себе, незважаючи на те, що здатність чоловіків зачати здорове потомство з роками знижується.

Жінок приваблює в зрілих чоловіках відчуття безпеки та надійності

Для того щоб відповісти на питання, чому це відбувається, вчені з Нової Зеландії отримали грант у 350 тис доларів, які збираються витратити на спостереження за рибками даніо.

Багато вчених вважають, що привабливість чоловіків старшого віку для молодих жінок суперечить теорії еволюції, оскільки з віком фертильність чоловіків знижується, збільшуючи ризик дефектів у розвитку плоду. Згідно з однією з теорій, жінок приваблює в зрілих чоловіках відчуття безпеки та надійності, оскільки у них, як правило, накопичується більше матеріальних ресурсів, необхідних для утримання жінки та її потомства.

Як відомо, з віком у чоловіків знижується якість і кількість сперматозоїдів. Також, батьківство в літньому віці частіше пов’язують з такими ускладненнями, як зрив вагітності, синдром Дауна і т.д. Проте, кількість чоловіків, які стають батьками після 35 років, значно збільшилася за останні кілька десятиліть.

Варто відзначити, що вік батька впливає на розвиток плода набагато менше, ніж вік матері. Відрізок у 20 років у чоловіків еквівалентний відрізку в 2-3 роки в жінок після 30 років.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.