Новини технологій. 10 лютого. Ближче до передбачуваної дати анонса нового планшета від Apple пристрасті потроху розпалюються.

Концепт iPad 3
Концепт iPad 3

Ми вже неодноразово ділилися припущеннями щодо можливих поліпшеннь пристрою, які все частіше скочуються до обговорення Retina-дисплея. Ось і The New York Times підкріпила ці гіпотези враженнями співробітника Apple після використання ним передсерійного зразка iPad 3.

Не секретом є те, що Apple планує випускати ґаджети наступних версій із Retina-екранами. Це цілком закономірний і очікуваний крок, хоча ніким і не підтверджений офіційно. І все ж, якесь неназване джерело в Apple поділилось з виданням NYT відомостями і враженнями про прийдешній iPad 3:

Один зі співробітників Apple сказав, що тестована в лабораторіях компанії нова версія iPad володіє схожими з iPad 2 формами і поліпшеним, “дійсно вражаючим” дисплеєм. Планшет також отримає більш швидкий процесор.

Що ж, нічого нового нам не повідомили. Такий собі iPad з новими екраном і процесором ми вже досить давно чекаємо. Але набратися терпіння і спокійно дочекатися березневої презентації – мабуть, найскладніше.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.