Новини світу. 7 лютого. Держдума Росії у вівторок відхилила в третьому читанні депутатський законопроект про посилення покарання для педофілів, так як прийняла в третьому, остаточному читанні аналогічну президентську ініціативу.

Педофілів каратимуть кастрацією

Багато важливих положеннь депутатського законопроекту після довгих переговорів вдалося включити в президентський документ.

Президентський закон передбачає довічне ув’язнення для педофілів-рецидивістів, хімічну кастрацію, а також заборону на умовне засудження за насильство над дитиною молодше 14 років.

Депутатський закон, присвяченій цій же темі, був прийнятий у другому читанні ще 1 червня 2011 року, але його розгляд було відкладено через внесення схожої законодавчої ініціативи президентом.

Депутатський документ підтримало досить велике число парламентаріїв – 199 осіб, проти були 24. Однак більша частина депутатів не проголосувала за документ, у зв’язку з чим він був відхилений.

Разом з тим, депутати “Справедливої Росії” мають намір вносити у вигляді окремих законопроектів ті положення, які не увійшли в остаточний текст закону. Наприклад, в законодавство РФ не включені визначення “порнографії” і “дитячої порнографії” і не введена кримінальна відповідальність за зберігання дитячої порнографії без мети збуту, як пропонували депутати.

За словами есерів, за цими пропозиціям прийнято рішення створити робочу групу при комітеті з питань сім’ї, жінок і дітей “для вироблення узгодженого підходу і внесення узгодженого варіанту законопроекту в Держдуму VI скликання”.

Лідер партії Сергій Миронов також вважає, що необхідно встановити жорсткі покарання за злочини щодо дітей не до 14 років, а до 16.

“Необхідно, щоб будь-яке посягання на статеву недоторканість дітей до 16 років було найсуворішим чином покарано, аж до довічного покарання, без будь-якого умовно-дострокового звільнення”, – сказав він.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.