Новини здоров’я. 3 лютого. Якщо ви дбаєте про думку інших людей стосовно себе і намагаєтеся підтримувати з ними добрі стосунки за всяку ціну, швидше за все ви схильні… переїдати!

Переїдають через бажання усім догодити

Відмовитися від порції торта, коли всі пригощаються солодощами, досить важко, і особливі проблеми з цим відчувають люди, схильні до підтримки соціальної гармонії, вважають американські вчені. Такі люди не вміють стримувати соціальний тиск, і дуже часто переїдають, намагаючись не відставати від інших. Варто додати, що пізніше такі люди розплачуються за переїдання емоційно, переживаючи з приводу того, що пішли на поводу у інших всупереч своїм бажанням.

В ході експерименту волонтери заповнювали анкети для оцінки особистих якостей, а потім їх пригощали солодощами. В результаті виявилося, що «соціолюби» брали більше солодощів, ніж соціопати, причому основним мотиватором для них було небажання засмучувати того, хто пригощає.

Крім бажання догодити іншим людям під час святкового бенкету, конформісти також відчувають провину і занепокоєння, якщо обганяють інших у навчанні, спорті або романтичних стосунках. Основна їх якість – це небажання бути загрозою будь-кому, і тому вони витрачають масу енергії для того, щоб усім навколо було комфортно.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.