Новини медицини. 29 лютого. Щоденне споживання солодкої газованої води негативно впливає на жирові відкладення в печінці і м’язах.

Фахівці не радять пити газованої солодкої води

Фахівцям давно про це відомо, однак, найсвіжіші дослідження показали, чому так відбувається.

Під час дослідів, які проводилися протягом шести місяців, учасникам запропонували кожен день пити по одній літрі одного з напоїв, а саме, солодку газовану воду, знежирене молоко, воду і дієтичну колу.

В результаті було встановлено, що у тих учасників, хто вживав газовану воду, у печінці і м’язовій тканині було в два рази більше жирових відкладень. А також у них виявили підвищений вміст холестерину і тригліцеридів у крові. Всі ці зміни сприяють ризику виникнення цукрового діабету і серцево-судинних захворювань.

Дивно, але знежирене молоко, незважаючи на те, що за кількістю калорій не поступається газованій воді, не викликає такий же ефект, як солодка газована вода.

Якщо відмовитися від вживання солодкої газованої води,то можна запобігти ризику захворювань на цукровий діабет та серцево-судинні захворюваннями. Крім того є можливість позбавитися від зайвої ваги і проблем, пов’язаних з ожирінням.

Якщо все ж переживаєте з приводу зайвого вживання газованої води, то пройдіть кардіодіагностику, яка покаже реальну ситуацію з вашим здоров’ям.

За матеріалами Медичний центр НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.