Новини України. 3 лютого. Мер Києва Леонід Черновецький більше не холостяк.

Леонід Черновецький
Черновецький одружився вдруге

Після офіційного розлучення в Печерському суді 28 грудня з Аліною Айвазової, з якою він прожив у шлюбі 34 роки, мер нібито розписався в понеділок з Оленою Савчук, яка молодша за нього на 19 років. Вона, як говорили, стала причиною розлучення. Про це сказало джерело в Печерському РАГСі. Підтвердили розпис мера в його оточенні, а також в оточенні Олени Савчук.

Мер і Олена, нібито розписалися 30 січня між 16:00 і 17:00.

Інформацію про весілля підтвердило джерело в оточенні Черновецьких, а також близький знайомий мами Олени Савчук – пастора Софії Жукотанської. За словами Жукотанської, церемонію одруження намагалися ретельно приховати, тому домовилися про розписи в понеділок – неробочий для загсу день. А розповісти про те, що мер більше не холостяк, хотіли трохи пізніше. Можливо, тільки заради весілля мер і прилетів до Києва минулої неділі.

У понеділок він з’явився на своєму робочому місці в мерії, що стало несподіванкою навіть для його підлеглих.

Обраниця Черновецького почала працювати в мерії в 2008 році. На роботу Олену, як розповідала екс-дружина мера Аліна Айвазова, запросив сам мер на святкуванні свого дня народження. Він добре був знайомий з її мамою – колишнім пастором «Посольства Божого» Сандея Аделаджі Софією Жукотанської. У 2009 році пастор Софія заснувала церква «Святе святих» і відійшла від «Посольства».

«Олена Савчук, за якою я сьогодні доглядаю і з якою у мене склалися стосунки, а тим більше її мати, пастор Софія Жукотанська, яка ніколи не заохочувала мої залицяння, не мають до мого розлучення зовсім ніякого відношення. Те, що сьогодні відбувається між мною і Оленою, стосується тільки нас двох. Це серйозні стосунки між двома дорослими людьми», – заявив в серпні Черновецький.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.