Новини України. 22 лютого. Правоохоронні органи повинні звернути увагу на расистські заяви члена політради партії «Свобода» і дати їм відповідну правову оцінку.

"Свободівцям" не подобається колір шкіри Гайтани

Таку думку висловила народний депутат України (Партія регіонів), перший заступник голови парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«З великим сумом в черговий раз відзначаємо, що партія «Свобода» демонструє своє фашистське обличчя. Адже один з функціонерів політради партії «Свобода» зробив образливе для будь-якого українця і для будь-якої людини, що живе в Україні, заяву з приводу того, що Гайтана, переможниця українського відбору на пісенний конкурс «Євробачення», не може представляти нашу країну», – зазначила Бондаренко.

«Фактично основною причиною того, що вона (Гайтана. – Ред.) не може представляти Україну, свободівець назвав її колір шкіри. Тобто він мотивував свою заяву тим, що у неї інший колір шкіри», – звернула увагу політик.

«Однозначно це расистська заява, це фашистська заява, це гомофобська заява», – підкреслила Олена Бондаренко.

При цьому вона підкреслила, що свободівець своєю заявою зазіхнув на непорушні права будь-якого українця, незалежно від кольору шкіри, незалежно від мови, статі, віку, а також на конституційні права, в даному випадку відомої співачки Гайтани.

«Мені дуже соромно за те, що ця людина є громадянином моєї країни. Саме ось такі нібито «дбайливці» за українське щастя роблять все для того, щоб Україна якомога довше залишалася країною-невдахою», – зазначила вона.

Нардеп закликала правоохоронні органи звернути увагу на расистські заяви даного пана з партії «Свобода» і дати їм відповідну правову оцінку.

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.