Новини світу. 10 лютого. Влада Сербії через усталену на території країни аномально холодну погоду вживає екстрених заходів для допомоги населенню і може оголосити наступний тиждень повністю неробочим.

Споживання електрики в Сербії б'є всі рекорди

З ініціативою оголосити наступний тиждень повністю неробочої виступив глава МВС Івіца Дачич. Уряд поки з рішенням про це не визначився.

Головну проблему, за словами Дачича, зараз представляє перевантаження енергосистеми, що вже кілька днів працює на межі можливостей. Споживання електрики в країні б’є всі рекорди, і експерти всерйоз стурбовані її станом.

Як повідомив офіційний представник сербського уряду Мілівоє Михайлович, у п’ятницю будуть примусово відключені від електрики дві тисячі фірм і компаній, щоб вивільнені потужності використовувати для потреб населення.

З понеділка в Сербії були закриті школи і деякі інші навчальні заклади. Президент країни Борис Тадіч повідомив, що в рамках заходів по підтримці населення найбідніші родини будуть частково звільнені від оплати електрики в лютому.

Холодна погода призвела і до позитивних явищ. Як зазначалося раніше, кількість злочинів у Сербії в період морозів знизилася на 40%.

За матеріалами gazeta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.