Новини України. 23 лютого. Те, що держслужбовцям дозволили займати посади і після досягнення ними 65-річного віку, обумовлено тим, що для управління державою необхідний досвід, а не тільки інтелект.

Михайло Чечетов
Чечетов одобрив закон про вік держслужбовців

Таку думку висловив народний депутат від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, повідомляє УНН.

«Для того щоб управляти державою, одного інтелекту мало, для цього ще потрібен досвід, який приходить з роками», – зазначив Чечетов.

Крім того, парламентарій вважає, що зняття вікового обмеження для чиновників наближає Україну до стандартів Європейського Союзу та в цілому до світових стандартів.

«Ви згадайте, коли перший раз американці вибрали Рейгана президентом? В 71 рік! Другий раз він став президентом у 75 років. І його хотіли обрати президентом ще раз, але діє обмеження щодо можливості заняття цієї посади тільки двічі. Якби цього обмеження не було, він став би президентом в 79 років!», – зазначив парламентарій.

Чечетов вважає, що опозиція не підтримує цей законопроект, для того щоб критикувати і мати зайвий інформаційний привід.

Нагадаємо, ВР прийняла в першому читанні законопроект, за яким пропонується внести зміни в закон «Про державну службу», доповнивши його нормою, що «державним службовцям, які займають посади першої категорії, за рішенням відповідного державного органу чи посадової особи, яка вчинила призначення їх на посаду, може бути продовжено перебування на держслужбі після досягнення ними 65-річного віку за їх згодою в зв’язку з потребами служби».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.