Новини здоров’я. 8 лютого. Навіть після багатьох років спільного життя сила почуттів може залишатися на тому ж рівні, що і в перші місяці відносин, впевнені американські експерти.

Любовні почуття визначаються, як комбінація різних факторів

Як показало опитування серед 274 осіб, які перебували у шлюбі, близько 40% з тих, хто прожив з дружиною або чоловіком більше 10 років, як і раніше були закохані в свою другу половинку без пам’яті.

13,4% зізналися, що люблять чоловіка або дружину дуже сильно, 26,2% розповіли, що, як і раніше, відчувають почуття любові по відношенню до свого партнера або партнерки.

Любовні почуття визначаються як комбінація різних факторів, наприклад, позитивні думки про свого партнера, почуття захопленості один одним, нормальне статеве життя і загальний рівень щастя.

На думку дослідників, результати їх опитування суперечать загальним переконанням про те, що любов з роками проходить. Хоча після 20 років спільного життя інтенсивність любовних почуттів трохи знижується, рівень любові знову підвищується у 40% пар після 30 років шлюбу.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.