Новини України. 14 лютого. БЮТ вимагає розібратися, як Кірєєва призначили в Печерський суд.

Кірєєва судитимуть

Вищий адміністративний суд України прийняв до розгляду повторний позов народного депутата фракції “БЮТ-Батьківщина” Юрія Одарченка до Президента України та Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо незаконності призначення Родіона Кірєєва на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.

Як повідомляє прес-служба Київської організації партії “Батьківщина”, позов прийнято до провадження, а розгляд справи відбудеться у ВАСУ 28 лютого о 10:30 ранку.

За твердженням позивача, Кірєєв був незаконно призначений на посаду судді Печерського районного суду, оскільки під час його переведення з Березанського районного суду Київської області він не складав необхідного кваліфікаційного іспиту, не було опубліковано інформацію про його переведення у пресі, а також, не було проведено конкурсу на заміщення посади.

Крім того, на переконання Одарченка, було порушено процедуру переведення судді: Родіон Кірєєв подав заяву про переведення не до кваліфікаційної комісії, як цього вимагає закон, а безпосередньо до президента України, який і задовольнив його прохання.

У випадку задоволення позовних вимог, вирок Родіона Кірєєва відносно екс-прем’єр-міністра, лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко стане незаконним, оскільки він був ухвалений неповноважним суддею.

Джерело   tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.