Новини політики. 21 лютого. БЮТ нагадав президенту вимоги Ради Європи щодо допущення до виборів лідерів опозиції, які зазнали кримінального переслідування.

Томенко кличе Януковича на розмову

Керівники фракції «БЮТ-Батьківщина» вимагають зустрічі з президентом Віктором Януковичем «як чоловіки з чоловіком». Про це 21 лютого перед відкриттям засідання парламенту заявив заступник голови Верховної ради Микола Томенко.

Він нагадав, що Парламентська Асамблея Ради Європи у своїй резолюції звернулася до президента України щодо необхідності виконати вимоги Ради Європи і щодо допущення до виборів лідерів опозиції, які зазнали кримінального переслідування.

«Тому ми вимагаємо забезпечити зустріч керівництва фракції “БЮТ-Батьківщина” з президентом України, щоб він повідомив про свої плани по виконанню Резолюції ПАРЄ», – сказав Томенко.

При цьому він додав, що керівники фракції «БЮТ-Батьківщина» вимагають зустрічі з Януковичем «не як політичні діячі, а як державні діячі, і як чоловіки з чоловіком».

Крім того, за словами віце-спікера, на зустрічі з главою держави представники фракції хочуть порушити питання про звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту.

«Сьогодні ми повинні чітко сказати владі, що україноненависництво як державна політика має бути зупинено. Любити Росію – не злочин, але знищувати український світ – це справжній злочин», – сказав Томенко.

Третьою вимогою, за його словами, є терміновий перегляд державного бюджету на поточний рік.

Перед пленарним засіданням представники фракції «БЮТ-Батьківщина» в ложі уряду повісили плакати з написами «Табачник! Чемодан – вокзал», на якому зображена фотографія Табачника у вікна вагона поїзда, а також «Табачників-Валуєвих з Уряду геть!», На якому Табачник зображений з поросячим п’ятачком замість носа.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.