Новини здоров’я. 1 лютого. Педіатри з Великобританії вважають, що батькам слід заборонити лупцювати своїх дітей, оскільки подібні методи виховання призводять до актів фізичної агресії з боку дітей по відношенню до оточуючих, коли вони виростають.

Подібні методи виховання призводять до актів фізичної агресії з боку дітей

На думку експертів з Королівського коледжу педіатрів, Великобританія, фізичні покарання дитини прирівнюються до фізичного нападу, і, крім цього, є вкрай неефективним методом виховання. Замість цього батькам необхідно усувати шкідливі звички у дітей, встановлюючи міцні зв’язки з ними.

Реакція педіатрів є відповіддю на припущення журналістки газети Daily Telegraph про те, що батьки з нижчих соціальних верств бояться карати своїх дітей, оскільки побоюються, що їх відберуть працівники соціальної служби. Захисники прав дітей вважають, що фізичне покарання – занадто примітивний підхід.

«Дітям необхідний той самий захист проти фізичного нападу, що і дорослим. Крім того, що лупцювання не є необхідним, воно не допомагає боротися з поганою поведінкою. Ляпас сьогодні перетворитися на удар завтра», – відзначають вони.

Раніше британським батькам дозволяли застосовувати «розумні» заходи для підтримки дисципліни дітей, проте в 2004 році закон став суворіше. Згідно з новим визначенням, будь-яке рукоприкладство, результатом якого є почервоніння шкіри дитини, незаконне.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.