Новини світу. 8 лютого. Бразильська влада домагається, щоб у соціальній мережі Twitter блокувалися облікові записи (аккаунти) користувачів, що викладають інформацію з попередженням про поліцейські перевірки на дорогах.

В Twitter викладаються повідомлення, що попереджають водіїв про операції поліції

З таким позовом звернулася до судових інстанцій штату Гояс Генеральна державна адвокатура Бразилії.

Короткі повідомлення-твітти, що попереджають в режимі реального часу про поліцейські перевірки на дорогах, “загрожують життю, безпеці і власності громадян”, наголошується в позові.

Генеральна адвокатура зажадала, щоб “негайно і безповоротно” блокувалися ті облікові записи Twitter, з яких в мережу викладається інформація про пересувні радари контролю швидкості, операції з перевірки вмісту алкоголю в крові водіїв та інших законних діях поліції.

Подібні поліцейські операції спрямовані на те, щоб знизити аварійність на дорогах, припиняти угони автотранспорту, а також незаконний оборот зброї і наркотиків, наголошується в заяві Генеральної державної адвокатури.

У Бразилії останнім часом почастішали випадки, коли в Twitter викладаються повідомлення, що попереджають водіїв про операції поліції. На думку державних адвокатів, такі дії слід розцінювати як свідому протидію силам правопорядку.

У разі, якщо обліковий запис не буде негайно блокований, Twitter пропонується штрафувати в розмірі майже 300 доларів на день за кожного “аккаунта-порушника”, що продовжує діяти.

Гояс не випадково був обраний місцем подачі позову. Цей найближчий до столичного федерального округу штат входить в країні в першу десятку по смертності на дорогах. Щорічно на дорогах Бразилії в результаті ДТП гине близько 40 000 чоловік.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.