Новини технологій. 9 лютого. Компанія Google випустила сімнадцяту версію веб-браузера Chrome, що отримала кілька нововведень.

Сімнадцята версія Chrome отримала кілька нововведень

У браузері реалізована нова функція, що прискорює відображення сайтів. При наборі назви в адресному рядку Omnibox засоби автозаповнення намагаються вгадати, на яку сторінку хоче потрапити користувач, і якщо результат збігається з одним з найбільш часто відвідуваних ресурсів, то його завантаження і рендеринг здійснюються у фоновому режимі. Після натискання на кнопку введення веб-сторінка виводиться на екран практично миттєво.

Ще одне істотне нововведення стосується системи безпеки. При завантаженні виконуваних файлів (наприклад, з розширенням .Exe) браузер звіряє їх джерело з «білим списком» надійних ресурсів. Якщо сайту в цьому списку не виявляється, сервери Google проводять додатковий аналіз, і в разі потенційної небезпеки видається попередження.

За оцінками Net Market Share, у січні Google Chrome займав 18,94% світового ринку браузерів проти 19,11% місяцем раніше. У списку найбільш поширених веб-оглядачів цей продукт знаходиться на третьому місці (після Internet Explorer і Firefox).

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.