Новини світу. 7 лютого. Вчора у Празі біля воріт посольства Республіки Білорусь з’явилися автомобілі з меблями і гаслами «Білорусь: права людини виселили».

Акція протесту у Празі

Так розпочалася акція на підтримку білоруського правозахисника Алєся Бєляцкого і Правозахисного центру “Весна”.

Шафи, стільці, столи, комп’ютери, лампи і унітаз – все це вивантажили з автомобілів перед будівлею посольства Білорусі. Всі предмети були прикрашені плакатами з гаслом «Білорусь: права людини виселили» і «Свободу Алєсю Бєляцкому». Таким чином організатори акції вирішили прореагувати на вирок Алєсю Бєляцкому і рішення суду про конфіскацію його майна, у тому числі квартири, де розміщується офіс “Весни”.

Вранці 6 лютого біля воріт посольства Республіки Білорусь з’явилися автомобілі з меблями і гаслами «Білорусь: права людини виселили».

Так розпочалася акція на підтримку білоруського правозахисника Алеся Беляцкий і Правозахисного центру “Весна”.

Шафи, стільці, столи, комп’ютери, лампи і унітаз – все це вивантажили з автомобілів перед будівлею посольства Білорусі. Всі предмети були прикрашені плакатами з гаслом «Білорусь: права людини виселили» і «Свободу Олесю Беляцкий». Таким чином організатори акції вирішили прореагувати на вирок Олесю Беляцкий і рішення суду про конфіскацію його майна, у тому числі квартири, де розміщується офіс “Весни”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.