Новини технологій. 22 лютого. Більшість людей, що працюють з конфіденційною інформацією, хочуть більш жорсткої політики безпеки, але рідко турбуються про зміну автоматично заданого пароля, як виявила компанія ElcomSoft після проведення опитування на своєму веб-сайті.

Більшість респондентів виявилися незадоволені політикою безпеки своєї організації

Менше 30% респондентів вказали, що вони ніколи не забували пароль. Найбільш часто цитованими причинами, чому користувачі зазвичай забувають пароль до того чи іншого ресурсу, є рідкісне використання цих ресурсів (28%), відсутність записаного пароля (16%) і повернення з відпустки (13%).

Тільки близько 25% всіх опитаних вказали, що вони регулярно змінюють свої паролі. Решта змінюють паролі рідко (24%), від випадку до випадку або майже ніколи.

Опитування також виявило серйозну проблему в тому, що більшість респондентів обходяться паролями за замовчуванням (тобто паролі, які автоматично генеруються або призначаються системними адміністраторами). Тільки 28% респондентів завжди міняють дефолтний пароль, однак більш ніж 50% опитаних, як правило, залишають пароль, заданий за замовчуванням.

У зв’язку з цим ElcomSoft наполягає, щоб дана інформація була серйозно сприйнята фахівцями з ІТ-безпеки, і рекомендує регулярний аудит безпеки паролів. В арсеналі ElcomSoft є відповідне рішення, Proactive Password Auditor, яке дозволяє організаціям здійснювати аудит мережевих паролів.

Примітно, що більшість респондентів виявилися незадоволені політикою безпеки своєї організації, перебуваючи у повній або частковій незгоді (61%). 76% респондентів вказали, що вони хотіли б більш сувору політику безпеки, в той час як 24% хотіли б її послабити.

Дивовижна тенденція виявилася в наступному графіку: навіть з тих, хто повністю задоволений своєю політикою безпеки, тільки 11% залишили б все як є, при цьому 20% опитаних проголосували за більш вільну політику, а 69% все ж воліли б більш жорстку політику безпеки.

За матеріалами cnews.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.