Новини України. 28 лютого. Відео. Поведінка загиблого батька та загальна атмосфера в родині вразили закарпатських міліціонерів не менше, ніж власне трагедія.

У дитини навіть не було фотографії

Неподалік Мукачевого на Закарпатті чоловік із відчаю здійснив самоспалення.

Батько не зумів упоратися зі зникненням 5-річного сина. За яких обставин дитина зникла, наразі невідомо. Адже батько, який останнім бачив сина, наклав на себе руки.

Чоловік нібито п’ять діб розшукував дитину самотужки. Лише коли втратив надію, він зателефонував до міліції та повідомив, що через цей випадок спалить себе живцем у лісі. Обгоріле тіло дійсно знайшли за кілька годин.

Мати п’ятирічного Іванка Тербана про трагедію дізналася лише від міліції. Вона гостювала в родичів у сусідньому районі. “Їх рівень, їх поведінка говорить про те, що не все так гаразд було в тій сім’ї. За п’ять років дитина не була ні разу сфотографована“, – дивується керівник Мукачівського відділення міліції Василь Швенда.

Правоохоронцям довелося залучати художників-портретистів, аби зі слів матері змалювати зображення її сина. Зниклу дитину самогубці розшукають уже другий день.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.