Новини економіки. 28 лютого. Азербайджанська Республіка готова поставляти газ в Україну.

У питаннях енергетики Азербайджан повністю підтримує Україну

Про це вчора в ході зустрічі з головою Харківської облдержадміністрації Михайлом Добкіним заявив надзвичайний і повноважний посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Ядулла оглу Мадатлі, повідомляє прес-служба ОДА.

«Україна є стратегічним партнером для Азербайджанської Республіки. Ми завжди і скрізь підтримуємо один одного. У питаннях енергетики, особливо в питанні газу, Азербайджан повністю підтримує Україну. І, поступово, ця співпраця знайде конкретні шляхи здійснення. Тоді Азербайджан поставлятиме газ в Україну», – сказав Ейнулла Ядулла оглу Мадатлі.

Крім того, посол і губернатор обговорили перспективи двостороннього співробітництва між Харківською областю і регіонами Азербайджанської Республіки.

Як повідомлялося, в січні цього року Україна не змогла підписати з Азербайджаном угоду про створення спільного підприємства (СП) з постачання скрапленого газу. Тоді азербайджанська сторона взяла тайм-аут у підписанні угоди, оскільки існує ще ряд питань щодо поставок газу, не узгодженим між Азербайджаном і Туреччиною через нові економічні перспективи.

Зазначалося, що Азербайджан продовжить переговори про розширення ринку газу з Україною після врегулювання домовленостей з основним партнером.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.