Новини економіки. 29 лютого. Прем’єр Микола Азаров стурбований зниженням закупівельних цін на молоко.

молоко
Через ціни на молоко не вигідно тримати корову

“В окремих областях України спостерігається зниження закупівельних цін на молоко… Я вважаю, що Міністерство аграрної політики й окремі обласні адміністрації без належної уваги поставилися до проблеми, яка виникла і не зреагували на неї. Хочу підкреслити, що для сімей, які тримають корів, продаж молока – дуже важлива стаття доходів”, – сказав він, відкриваючи засідання Кабміну.

При цьому, за його словами, незважаючи на зниження закупівельних цін на молоко відповідного зниження цін на молочні продукти в магазинах не відбулося.

Прем’єр зазначив, що внаслідок зниження закупівельних цін на молоко люди почали втрачати від 30 до 70 коп. на літрі продукту:

“Це істотний удар по сімейному бюджету і одночасно втрата зацікавленості тримати корову”.

Прем’єр вважає, що така ситуація може привести до того, що поголів’я корів у селян може зменшитися.

У зв’язку з цим, Азаров доручив Мінагрополітики терміново розробити механізм цільової адресної дотації селянам-виробникам молока.

Крім того, прем’єр вважає, що можна допомогти селянам здешевленням кормів для великої рогатої худоби.

“При цьому якщо через різницю в цінах переробники підвищують надприбуток, то її потрібно перерозподілити на бюджет”, – продовжив Азаров.

Крім того, прем’єр вважає, що необхідно переходити на державну підтримку молочного тваринництва і дотації повинні отримувати самі люди.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.