Новини політики. 18 лютого. Прем’єр-міністр України Микола Азаров відмовився коментувати висловлювання глави виборчого штабу Володимира Путіна режисера Станіслава Говорухіна щодо можливості повернення Криму і Севастополя Росії після розпаду Радянського Союзу.

Азаров: після виборів Говорухін займатиметься своєю справою - кінематографом

«Говорухін надзвичайно талановитий кінорежисер. Як політику йому варто було б думати про те, що і як він говорить. Я з ним зустрічався рік тому. З ним дуже цікаво розмовляти на теми кінематографа, обговорювати загальногуманітарні проблеми. Мені не доводилося розмовляти з ним на політичні теми. Напевно, закінчиться передвиборча кампанія, найбільш ймовірний кандидат стане президентом, а Говорухін займатиметься своєю справою – кінематографом», – сказав український прем’єр.

Азаров прогнозує, що після президентських виборів відносини Росії і України покращаться.

«Ми приречені на хороші і добрі відносини з таким великим сусідом. Ми повинні рахуватися з тим, що поруч з нами знаходиться велика велика країна зі своїми інтересами. І наше завдання зробити так, щоб вони враховували наші інтереси, а ми, природно, повинні рахуватися з їх інтересами. Закінчиться ця виборча компанія, і наші відносини будуть розвиватися по висхідній», – сказав Азаров.

Набагато різкіше висловилася його соратниця народний депутат від Партії Регіонів Інна Богословська.

«Говорухін – це образ Радянської імперії. Якщо йти за цією теорією абсурду, ми повинні мирно домовитися з Румунією і повернути їй Буковину, мирно домовитися з Угорщиною і повернути їй частину Закарпаття, мирно домовитися з Польщею і повернути їй частину її території. Це абсолютна маячня. Якщо сьогодні чіпати кордони, які існували на момент розпаду СРСР, це буде початком катастрофи. Це можна скинути тільки на одне: Росія не перестала бути імперією і завжди буде мріяти про приростання територій. Ми повинні розуміти, що такий у нас величезний сусід, і нам потрібно вміти з ними працювати і відстоювати свої інтереси», – сказала Богословська.

За матеріалами НР2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.