Новини економіки. 15 лютого. Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Міністерству фінансів проаналізувати розвиток економіки України з початку поточного року та надати подальший план дій.

Азаров наказав підняти економіку

“Ситуація на світових ринках, на превеликий жаль, розвивається таким чином, що нам потрібно негайно реалізувати конкурентні переваги і всі зусилля спрямувати на створення запасів міцності. Входження фінансових ресурсів ззовні та сприятливої кон’юктури для традиційного українського експорту очікувати не доводиться. Попередній аналіз результатів роботи економіки в січні засвідчив, що негативні фактори вже впливають на розвиток нашої економіки”, – зазначив Азаров.

За його словами, Мінекономрозвитку треба зробити детальний аналіз розвитку економіки за весь період з початку року.

“Зрозуміло, що свою роль зіграли і стрімке зростання цін, і аномальні морози, про те, як спрацювала обронна промисловість, металургія, будівництво, де об’єктивні причини, а де потрібно стимулюючі втручання – все це вимагає ретельного вивчення та швидкого регулювання. Тому доручаю Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Міністерству фінансів протягом тижня подати на розгляд уряду відповідний аналіз та пропозиції”, – сказав глава уряду.

Азаров також попросив долучитися до цієї роботи Національний банк.

“Адже цілком зрозуміло, що економіці потрібна підтримка з оптимальними процентними ставками”, – наголосив він.

Глава уряду зауважив, що треба зосередитись на будівництві великих інфраструктурних об’єктів та збільшенні долі вітчизняного виробництва.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.