Новини економіки. 22 лютого. Розвиток будівельної галузі, до того ж з використанням вітчизняних матеріалів, дасть вагомий поштовх українській економіці.

Азаров впевнений, що будівництво "підстрахує" економіку країни

Про це заявив прем’єр-міністр Україна Микола Азаров, передає ЛігаБізнесІнформ.

“Будівництво здатне “тримати на плаву” нашу економіку в періоди, коли збут українських товарів за кордоном ускладнено”, – зазначив Микола Азаров.

Глава уряду підкреслив, що зараз поставлено завдання повернути докризові обсяги будівництва – більше 10 мільйонів квадратних метрів на рік. Також потрібно побудувати і модернізувати більше тисячі об’єктів інфраструктури – мости, розв’язки, швидкісні залізниці, аеропорти і т.д.

Нагадаємо, в 2011 році підприємствами України виконано будівельні роботи на суму 60,5 млрд.грн. Це на 11,1% більше проти попереднього року.

Нове будівництво, реконструкція і технічне переозброєння склали 79,4% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти -14,4% і 6,2% відповідно.

Найбільший обсяг будівельних робіт зафіксовано в Києві – на 14340 млн.грн. Далі Донецька область (8871 млн.грн.) і Дніпропетровська область (4464,3 млн.грн.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.